ווידאו
ווידאוגלישה ← סלפי אינסופי: סלייטר בפרפקט 10 של סשן על הגל שלו

סלפי אינסופי: סלייטר בפרפקט 10 של סשן על הגל שלו

מאת יואב נקש פבואר 27, 2017

מושלם, מדהים, נפלא, אדיר וגם אנחנו רוצים. קלי סלייטר מפציץ עם עוד סרטון קצר שעושה לנו חשק להתפלח לאיזו בריכה בקליפורניה ולא לצאת ממנה. הצינור ארוך וחלק, השבירה מעודנת ומסותת בצורה אובאלית של יחס הזהב, המים נראים חמימים ומזמינים והכל נראה יותר מידי מושלם בשביל להיות אמיתי. אלוף היקום בגלישה בפרפקט 10 של סשן על גל רייט הנדר... תכינו ממחטות כי המראות קשים לצפייה ;)

הסרטון הזה מגיע מספר ימים לאחר התגובה השנויה במחלוקת שכתב בנוגע לתמיכתו בקטל כרישים בריניון. סלייטר ספג הרבה מאוד ביקורת על כך ואי אפשר לדעת האם הסרטון הנ"ל שצץ כך פתאום הוא חלק ממסע יחצ"ני להשכיח את הנושא או להסיטו למשהו חיובי אחר שהוא עושה. גולשים שדעתם שלילית לגבי הדברים שאמר ממשיכים לקטול אותו וטוענים שעד כמה שהגל מושלם הוא גרם להם לפהק... מה דעתכם?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים