גליץ' צובר תאוצה עם בטן רכה על מגלשה :)

מאת יואב נקש יוני 11, 2016

זה לא יפה לצחוק על אנשים עבי כרס ובאמת שזו לא הכוונה שלנו אבל כל אדם שלו בטן גדולה צריך לדעת איך לעשות בה שימוש נכון שיהיה גם כייפי (חוץ ממקום להניח את השלט ו/או את הצלחת עם העוגה). ככל שהבטן גדולה יותר כך מסת הגוף כבדה יותר ובמבחן הפיזיקלי של מגלשת מים, ככל שתתגלץ' יותר כך תצבור גם תאוצה רבה יותר. הקליפ הבא מסתיים עם רמפה... אז עם כל התאוצה שהוא צבר הבחור הפך גם לפצצת מים חזקה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים