ווידאו
ווידאואמנות ← סילבר סרפר גולש בניו יורק - כזאת תחפושת אתם צריכים!

סילבר סרפר גולש בניו יורק - כזאת תחפושת אתם צריכים!

מאת יואב נקש נובמבר 02, 2016

האמריקאים חוגגים את ליל כל הקדושים במגוון תחפושות מקוריות אבל התחפושת הבאה היא ה"יקרה" מכל. גיבור הקומיקס "סילבר סרפר" (Silver Surfer ) נצפה גולש ברחובות ניו יורק ובדרכו סובב הרבה ראשים ופער עיניים משתהות. אלכסיס פלמינג השקיעה 5 שעות ארוכות בכדי לצייר על גופו של ג'סי (הגולש) את גווני הכסף. והתוצאה? כמו גיבור העל שקם לתחייה - תחפושת אומנותית שגם אתם צריכים לפורים.

ציור גוף זו אומנות שמקבלת מימד חי ואלכסיס פלמינג הצליחה להקים לתחייה דמות קומיקס מן העבר. את עבודת הציור היא החלה בשעות הבוקר ובצהריים הסילבר סרפר כבר היה מוכן לגלישה. לפניכם קליפ קצר על תהליך עבודתה.

והתוצאה הסופית פשוט מהפנטת!!! ~Silver Surfer~

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים