ווידאו
ווידאוגלישה ← גם בגיל 44 לטיילר נוקס יש עוד מספיק פאוור לסרפינג

גם בגיל 44 לטיילר נוקס יש עוד מספיק פאוור לסרפינג

מאת יואב נקש נובמבר 14, 2015

אם ישנן אגדות חיות אז טי נוקס הוא אחד מהן. גם אגדה של גולש וגם גולש חיה! הסגנון שלו הוא כמו יצירה של בטהובן שתמיד תמשיך להתנגן וקלאסיקות אחרות שלעד ינסו לחקותו. נוקס הוא ה-"פאוור סרפר" האמיתי. המשחק שלו עם הרייל והבוטום טורנס הנקיים והחדים הם מושא להערצה לא רק לצופים בו אלא גם לגולשים של הסבב המקצועני.

נוקס הוא השראה לכולם. אישיותו הנעימה, חיוכו הרחב ויכולותיו בגלישה הם מה שעושים אותו לאגדה. גם בגיל 44 טיילור נראה בשיא כושרו ובקליפ הבא הוא מוכיח שהגיל הוא לא פקטור כשיש לך את הפאוור הדרוש לסרפינג!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים