ווידאו

גם אם אתם לא סובלים מפחד גבהים, זה דבר מפחיד!

מאת יואב נקש דצמבר 11, 2016

אם אתם רוצים לחוות את ההרגשה ואולי ללכת על החבל הדק של הוורטיגו אתם יכולים לבחור באחת משלוש האפשרויות הבאות: 1 - לצפות בקליפ הבא במסך מלא, 2 - לצפות בזה עם משקפי VR ו-3 - לנסוע ליוטה ולקפוץ מגובה 130 מטרים מה"ספייס-נט" (Space Net).

מקלעת החבלים הזו שנפרשה בין שני צידי מצוקים היא הקליימקס של הבייס ג'אמפרים וגם אלו בעלי עצבי הברזל משקשקים כשהם עומדים מעל פני התהום. האם הייתם קופצים?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים