גם בלי גולשים, נזארה נראה תמיד מרשים!

מאת יואב נקש מאי 31, 2018

כשמגיעים לעיירה הציורית הזו שבחוף המערבי של פורטוגל, התגובה המיידית היא השתאות ופליאה. עיר דייגים קסומה ומעליה עיר עילית שמשקיפה ממצוק תמיר על נוף פסטורלי של חוף ים וגלים גבוהים. נזארה היא ללא כל ספק יעד קסום בעולם הזה ולא פחות מכך מיוחדת ומרשימה בכל קנה מידה של שבירות הרי מים מלוחים שמגרדים רקיע. לחצו פליי וצפו ב-9 דקות מהפנטות של שבירות גלי ענק אשר ממחישים את היופי שבאמת אין שני לו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים