ווידאו

גם בצבע חום, רינקון תמיד מושלם... וגם צפוף

מאת יואב נקש ינואר 31, 2018

כפי שכבר ידוע לכם, בחודשי החורף האחרונים פקדו את מערב ארה"ב כמה אסונות טבע שהותירו חורבן על שטחים נרחבים בסנשיין קואסט כשהעיקריות ביניהן היו שריפות שכילו יערות ומפולות בוץ קטלניות. כתוצאה מכך, נגר הגשמים וסחופת הקרקע נשטפו אל האוקיאנוס הכחול, וכשזה קורה בתזמון של סוול נקי מי הגלים נצבעו בחום.

על אף אזהרות לזיהום מי הים וצבעם המאיים, טים צ'אנל איילנדס נכנס לסשן צפוף ברינקון. ליקי פטרסון, סייג' אריקסון, קורי אמאביד, פט וטאנר גודסקאס, פרקר קופין, דיין ריינלודס ועוד לא מוותרים על סשן מושלם גם בסיכון שלחלות או ללכת מכות...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים