ווידאו
ווידאוגלישה ← גם לי בא באלי: בחודש אוגוסט היו גלים מושלמים כמעט בכל יום

גם לי בא באלי: בחודש אוגוסט היו גלים מושלמים כמעט בכל יום

מאת יואב נקש ספטמבר 06, 2020

חודש אוגוסט היה גן עדן לגולשים המעטים שמצאו את עצמם מבודדים באי האינדונזי. הספוטים היו מרווחים והגלים נשברו נון-סטופ כמו מכונה שמשמנת את עצמה. התיעוד הבא מתפרש על 31 ימים של חודש בודד ובו צילומים מכל הספוטים הידועים: בינגין, אימפוסיבלס, אולוואטו, קראמאס, קאנג'ו ועוד. תכל'ס גם לי בא באלי - גלים עם מרקם חלק ומשולשים מושלמים בכל יום שחולף.  חלום!

לפניכם תיעוד נוסף מה-25 באוגוסט באולוואטו. גלים מושלמים, מעט גולשים, משולשים נקיים, צינורות חלולים... מה צריך יותר מזה בחיים?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים