ווידאו
ווידאוגלישה ← לכל ניצחון סיבה: סשן הגלישה החופשי של סיבאס מסביר הכל

לכל ניצחון סיבה: סשן הגלישה החופשי של סיבאס מסביר הכל

מאת יואב נקש אפריל 25, 2016

היינו משקרים אם היינו אומרים שלא הופתענו שסבסטיאן זיץ הגיע למקצה הגמר בתחרות במרגרט ריוור. יתרה מזאת היינו די מופתעים לראות אותו מניף את גביע המנצחים ובמיוחד לאחר השואו של ג'וליאן ווילסון. אבל לאחר שעיכלנו את הדברים ונתנו להפתעה לחלחל לתודעה, גילינו שיש דווקא סיבה טובה לכך.

כשסיבאס ירד לליגת ה-QS היו הרבה שתהו אם אי פעם הוא יצליח לחזור. אבל אז בחודש פברואר הוא קיבל את המתנה של חייו על חשבון פציעתו של אלחו מוניז. סיבאס חזר ל-CT מהדלת האחורית בידיעה שהוא חייב לעלות הפעם לגג. וזה לא לקח לו הרבה זמן... כיום זיץ מדורג במקום השני בעולם והקליפ הבא מסשן ה-Free Surf שלו במערב אוזי מסביר מדוע הוא עוד מסוגל להניף גם דגל על אותו הגג.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים