ווידאו
ווידאוגלישה ← זה בדיוק מה שרצינו: אקשן סשן בבריכת הגלים של וואקו

זה בדיוק מה שרצינו: אקשן סשן בבריכת הגלים של וואקו

מאת יואב נקש ספטמבר 09, 2018

בעוד שעיני עולם הגלישה מקבלות מבע של עגל מצפייה בגל המונוטני, אך המושלם, של סלייטר, אנחנו פוזלים קצת דרומה משם לגל הבריכה הכי כסאחיסטי שנמצא בוואקו, טקסס.

כשהווייבגארדן הפציע עם הגל שלו, כולם צעקו "זה חייב להיות יותר טוב!". כשסלייטר הציג עם שלו כולם צעקו "זה יותר מיד מושלם!", ואז הגיעה חברת אמריקן וויב משין ושחררה לעולם את גלי הים בבריכה משלה בפארק BSR. רק אז נראה שכולם נרגעו ואמרו: "זה בדיוק מה שרצינו". קירות, צינורות ופינות. ב-BSR יש מקום למגוון רחב של ביצועים שמדמים תנאי גלישה אמיתיים. הטים של  Catch Surf ביקרו בפארק המים הטקסני עם גלשני הלימוד וחינכו אותנו מחדש איך צריך להיראות סשן גלישה בבריכה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים