ווידאו
ווידאוגלישה ← טיול גלישה אחר בעולם היפה הזה - לגלות את איסלנד

טיול גלישה אחר בעולם היפה הזה - לגלות את איסלנד

פבואר 12, 2016

אולי קצת קר לנו לחשוב על זה כרגע אבל באיזשהו שלב בחיים נצטרך לגלות את איסלנד. זה אולי לא היעד הטרופי עם עצי הדקל והמוחיטו עם המטריה אבל זו בהחלט יכולה להיות סוג של הרפתקה שתעשה לכם לא פחות חם ונעים בנשמה. מאז שג'ק אוניל המציא את חליפת הגלישה בשנת 1952, אפשר לטבול במים הקרים ביותר גם לצד קרחונים אבל הגלישה באיסלנד היא רק בונוס ואקסטרה כי הנופים בולעים את הכל ביחד וקורנים בעוצמה רבה בחזרה.

בסרטון הבא מטיילת דומינגה וולדז (Dominga Valdes) יחד עם עוד ארבעה חברים בערבותיה הפוריות של איסלנד - מההרים המושלגים, לכרי הדשא הירוקים ועד לגלים של הצפון אטלנטי - איסלנד היא יעד לטיול גלישה אחר בעולם היפה הזה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים