ווידאו
ווידאוגלישה ← שני ענקים פנים מול פנים: ליירד האמילטון פויל סרפינג בנזארה

שני ענקים פנים מול פנים: ליירד האמילטון פויל סרפינג בנזארה

מאת יואב נקש מרץ 16, 2020

איש הפויל וחלוץ גלי הענק יכול להרשות לעצמו להסתכל למפלצת בעיניים ולגלוש על נזארה בלי למצמץ. בתחילת 2020 ליירד האמילטון ביקר בעיירה הקסומה בפורטוגל וטבל את הפויל שלו מול המגדלור שצופה לגל הכי גדול. עם הפויל הוא תפס את הגל מעומק הים והתפרש גם לפיקים אחרים לאורכו של פראיה דו נורטה. ליירד שייט על הגלים היפהפיים יחד עם חבריו טרי צ'אנג, לוקה פדואה ובני פריס. צפו בענקים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים