ווידאו
ווידאוגלישה ← רחוק מאתמול: מיק פאנינג בטיול שורשים באירלנד חי את היום

רחוק מאתמול: מיק פאנינג בטיול שורשים באירלנד חי את היום

מאת יואב נקש ינואר 21, 2017

שנת השבתון שלקח לעצמו מיק פאנינג ב-2016 הייתה החלטה מושכלת ומאוד אמיצה. אדם מפורסם, גולש ברמתו שמגיע לצומת דרכים בחייו ומחפש משמעות, רוצה מנוחה, להתרחק מכל ההמולה, לראות עולמות אחרים, להכיר יותר את עצמו ולחזור לשורשים המשפחתיים. מיק פאנינג לא ישב בביתו והעביר ערוצים בטלוויזיה, הוא ניצל את ימי החופשה נסע לגלוש באורות הזוהר הצפוניים וביקר באירלנד - שם חיבק גלים ומשפחה.

"כשאתה בסבב אתה תמיד מתרכז ביום המחר. גם כשאתה מפסיד אתה חוזר הביתה וממשיך בהכנות לקראת האיוונט הבא. כעת אני יכול ממש להפסיק ולחיות את היום", מסביר פאנינג בסרטון של ריפ קארל. ולשאלה שכולם שאולים את עצמם "האם הוא יחזור למרוץ ויקטוף תואר רביעי בחייו" משיב פאנינג: "אם לומר בכנות, לא ממש אכפת לי".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים