ווידאו

אימון מטכ'לי: 7 דקות קרדיו אינטנסיבי והייתם פה

מאת יואב נקש יולי 27, 2016

מי מאיתנו לא מכיר את שבע הדקות המטכ"ליות של הצבא? - מקלחת, אוכל ומסדר, שבע זה כנראה מספר מזל בצה"ל. אז אם אתם מאותם אנשים עסוקים או שחיים על מדים, תנסו את האימון הבא של השבע דקות שיכניס אתכם למשמעת קרדיו רצינית. אימון אינטנסיבי זה מבוסס על משקל גוף ואותו ניתן לתרגל לפני כל פעילות ספורט אחרת (לפני ריצה על החוף לדוגמא).אז קדימה, תנו לזה ניסיון... 7 דקות הייתם פה, זוז!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים