ווידאו
ווידאוטבע וחי ← אישה כרישה: אושן רמזי שוחה בנחת עם עמלץ בגודל 7 מטרים

אישה כרישה: אושן רמזי שוחה בנחת עם עמלץ בגודל 7 מטרים

מאת יואב נקש ינואר 19, 2019

להגיד על מישהו שהוא "כריש" זה כאין וכאפס לעומת הצוללנית אושן רמזי שהיא "כרישה" אמיתית! רמזי בילתה רגע קסום ומיוחד בשחיה עם עמלץ ממין נקבה שזוהתה בשם "Deep Blue". הכרישה היתה ככל הנראה בהריון כי לכל שבעת המטרים (20 פיט) נוספה גם בטן רחבה. את הרגעים המרהיבים והמסוכנים בחברתה צילם חואן אוליפנט ואליהם הצטרפו צוללנים נוספים.

"חיכיתי בשקט, בסבלנות, מתבוננת בה שוחה אל פגר הלווייתן ואחר כך לאט היא התקרבה אלי, ואני הנחתי את ידי בעדינות ושמרתי על מרווח לסנפיר שלה לעבור" הסבירה רמזי."אני יודעת שישנם אנשים שמבקרים מגע עם כרישים אבל הם לא מבינים שלפעמים הכרישים מחפשים מגע".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים