ווידאו
ווידאוגלישה ← פיג'י שנראה כמו צ'ופו: לקט מהיומיים שבהם קלאודברייק נגע בשמים

פיג'י שנראה כמו צ'ופו: לקט מהיומיים שבהם קלאודברייק נגע בשמים

מאת יואב נקש מאי 28, 2018

צריך גלים כאלו גבוהים בשביל להבין את מקור השם "קלאודברייק". בתאריכים 25-26 במאי הספוט המופלא של טברואה שבפיג'י, טיפס לגבהים חדשים וגירד את השמיים הכחולים. מיטב גולשי גלי הענק נחתו בהתראה קצרה והמשיכו להמריא בתוך גלי צינורות של 15-20 פיט.

קלי סלייטר שקלאוד ברייק הוא הספוט האהוב עליו  אמר ש"זה היה יום בלתי נשכח במקום שהוא ללא ספק הטוב ביותר בעולם". יחד איתו חגגו קואה רות'מן, הגודסקאס ברוז, מקואה רות'מן, דנילו קוטו, רמון נבארו ועוד. להלן לקט של יומיים ענקיים במיוחד ב"שבירת השמיים".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים