ווידאו

למלא באוויר ולהטיס: רחפן מתנפח שאינו טובע

מאת יואב נקש אפריל 23, 2017

צלמי הרחפנים שמתעדים גלישה מעל גלים מכירים את הסכנה מקרוב - לאבד שליטה על הרחפן בגלל כשל טכני ולהגיד לו ביי ביי בזמן שהוא עושה בלופ בלופ. הפיתוח הבא של הרחפן המתנפח יכול לבטל את הסכנה שבטביעתו במצולות ומציע פתרון נוסף לאחסון קומפקטי כשאין בו אוויר.

הסטארט-אפ הרחפני של החברה הצרפתית Airvada נמצא בראשית דרכו ועדיין אין לו אוויר... סליחה, מחיר אבל בינתיים אפשר להתרשם מהקונספט המשודרג שעושה הרבה רוח בשוק הרחפנים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים