ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← נחיתה סופית: הקופץ לבריכות ריסק את רגליו ומבקש עזרה כספית

נחיתה סופית: הקופץ לבריכות ריסק את רגליו ומבקש עזרה כספית

מאת יואב נקש ינואר 05, 2017

הוא התפרסם בזכות הפעלול המסוכן של התפלחות לבריכות וקפיצה אליהן מגבוה מאוד. מרבית האנשים חשבו כי הדבר הראשון שיקרה הוא שהוא יעצר על ידי רשויות החוק, אך כולם היו בדיעה שהוא מסכן את חייו כשהוא הולך על הקצה (תרתי משמע). ואכן, לבסוף הנבואה השחורה התגשמה והבחור שמכנה את עצמו 8booth ריסק את רגליו! בעוד הוא שוכב בבית החולים עם פלטינות בשתי רגליו ומעכל את חומרת מצבו הוא פונה בבקשת עזר לתרומה כספית המיועדת להחלמתו.

בקפיצה לילית שביצע לבריכת בית מלון בלגונה ביץ' קליפורניה הוא שם סוף לפעלול המסוכן כשנחת על דפנות הבטון וריסק את שתי רגליו. הסרטון שמופיע לעיל (שימו לב: מראות קשים לצפייה) עם הכותרת "קפיצת הבריכה שהרסה אותי" מתארת בדיוק את הרגשתו של 8booth או בשמו האמיתי אנת'וני ארמר (Anthony Armer). וכך הוא כתב באינסטגרם שלו: "שתי הרגלים שלי מרוסקות וכך גם העקבים שלי. עזרו לי. שוכב בבית החולים עם ברזלים שמחזיקים לי את הגפיים".

בעקבות פציעתו החמורה והעלות האדירה של הטיפול הרפואי, הוא פרסם בקשה לעזרה בגיוס כספים המיועד לתשלום ההוצאות ופתח עמוד לתרומה באתר GoFundMe. "אני רק רוצה קצת עזרה בתמיכה אחרת אני אשלם על כך כל חיי. כל סוג של תרומה יהיה אדיר", הוא כותב. כשהמטרה שלו היא גיוס של 10,000 דולרים, 8booth הצליח כבר לגייס סכום תרומה של 1,500 דולרים והרבה מאוד איחולים להחלמתו. עם זאת ישנם גם כאלו שלא נענים לבקשתו ואומרים כי הוא הביא את זה על עצמו. אנו בכל אופן, נאחל לו רפואה שלמה ולא נתנגד אם ינטוש את התחביב המסוכן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים