ווידאו
ווידאוגלישה ← חלום (רטוב) אמריקאי: גופי טיובס ב'עיר של אמריקה'

חלום (רטוב) אמריקאי: גופי טיובס ב'עיר של אמריקה'

מאת יואב נקש פבואר 26, 2016

ממוקמת בדרום קליפורניה, סאן דייגו היא עיר מפנקת ואיכותית ביותר שאף זכתה לכינוי "America’s Finest City". ב"עיר של אמריקה" שורר מזג אוויר נוח ויש בה מגוון גדול של חופי גלישה כשהמפורסמים ביניהם הם קארדיף (החוף הביתי של מצ'אדו), אושן ביץ' וסוואמי. הקליפ הבא, "Wet Dreams", ממחיש את החלום (הרטוב) האמריקאי ובמיוחד לגולשי הגופי - סרטון שאפשר לסגור איתו את היום ולצלול לשינה עריבה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים