ווידאו
ווידאוגלישה ← שרוול אצבעות: עם כפפת הסיליקון הזאת תחתרו כמו פלפס

שרוול אצבעות: עם כפפת הסיליקון הזאת תחתרו כמו פלפס

מאת יואב נקש יולי 04, 2019

בעבר הלא רחוק גולשים עטו כפפות גלישה לידיהם ולא רק בגלל שהיה להם קר אלא בגלל שהם רצו להגביר את מהירות החתירה שלהם על פני הים. הכפפות היו לרוב מבד ניאופרן כבד וכלל לא גמישות שגם פגעו בתחושה והגבילו את התנועה של כף היד. אבל הימים הללו עברו חלפו ורעיונות חדשניים ישרו קו עם חומרים עדכניים. כפפת החתירה של היום הפכה לשרוול אצבעות מסיליקון!

זה ידוע לכל שבכדי לחתור ביתר יעילות צריך לגרוף את המים עם כף רחבה. חמש אצבעות האדם יכולות להפיק מומנטום חתירה אך חלק מהאנרגיה חומקת מבין אצבעותינו, תרתי משמע. הפיתוח הבא של חברת HaydraHand משלים לנו את החסר שבין אצבעותינו. שרוול החתירה העשוי סיליקון מתלבש באופן פשוט ביותר על חמש האצבעות ולדברי החברה מעניק תוספת של 23% נצילות.

הכפפה הזו שמדמה כפות רגלי צפרדע מיועדת לשחיינים, צוללנים וגולשים. בעבור האחרונים היא יעילה באחיזת הגלשן ואינה פוגעת בתחושה שבקצות האצבעות וכף היד. באתר החברה כפפת "HydraHand" מגיעה בצבעים כחול, ירוק וורוד ונמכרת במחיר 54 שקלים ...שזה לא כזה נורא בשביל עוד כמה כוחות סוס בחתירה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים