ווידאו
ווידאוגלישה ← תגיד, מאיפה באת?! ללא ספק אחד הדרופים הדפוקים ביותר

תגיד, מאיפה באת?! ללא ספק אחד הדרופים הדפוקים ביותר

מאת יואב נקש יוני 15, 2015

זה בדרך כלל מגיע מהצד או מלמטה אבל מה תגידו על גולש שמגיע בדרופ מלמעלה ובזמן שמישהו אחר קודח צינור? חביבי, או שקוראים לך "גשם" או שקוראים לך "קקי של ציפור"...! דרופים והברזות זה אחד מהחטאים שעליהם צריך אחר כך לכפר בכמה ימי צום, מנחה והלכאות (עצמיות) ובמיוחד אם הם נעשים בכוונת תחילה. אז נכון, לפעמים זה קורה בלי כוונה ובמיוחד כשאי אפשר לראות את הגולש על הגל כי הוא מוסתר בתוך צינור אבל בחייאת... זה מסוכן. במקרה הבא ראשו של גריפין קולאפינטו (Griffin Colapinto) המסכן כמעט נערף על ידי גולש ששכח שיש כאלו שקודחים מתחתיו.

.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים