ווידאו

ניסוי גלים: Surf Snowdonia מפמפמת את הגל הראשון

מאת יואב נקש יולי 17, 2015

יום שלישי ה-14 ביולי 2015 יהיה לעולם חקוק בזכרונם של הצוות המייסד של בריכת הגלים הראשונה באירופה, Surf Snowdonia. היום שבו פמפמו את סשן הגלישה הראשון על הגל המלאכותי שבוויילס, אנגליה. את זכות הראשונים קיבלה הגולשת ג'ו דניסון (Jo Dennison) שנראית בקליפ רוכבת על פינות גלים בגובה של כ-50 ס"מ.

לאחר 13 חודשי עבודה מאומצת מערכת בריכת הגלים ב-Snowdonia החלה לפמפם את גליה המלאכותיים הראשונים. ניסיוי הכלים הראשוני של הגל נראה בינתיים מבטיח אך עדיין לא כמו שהובטח (גלים עד 2 מטרים, ארוכים, צינוריים וכו'). הטכנאים טוענים שהמערכת עבדה רק על 50% מיכולתה והיא צריכה להגביר את תפוקתה במהלך הזמן ובהדרגה עד שתגיע ל-100%.

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

הפתיחה הרשמית של בריכת ה- Wave Garden ב-Snowdonia תתקיים ב-01 באוגוסט 2015 ועד אז מבטיח הצוות כי הגלים יהיו כמו שהובטח: "חשוב לנו לציין כי המערכת לא הופעלה בכל כוחה, לאחר שנסיים את כל הכוונונים העדינים שנותרו לנו אז יגיעו גלי צינורות של שני מטרים אם קירות של 1.2 מטרים לשני הצדדים". ובינתיים, בזמן שאתם מורחים שעווה לקראת הגלישה אולי כדאי שתבדקו כמה תעלה לכם החוויה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים