ווידאו
ווידאוקצרים ← שוטר בפלורידה הציל ילד עם בוגי מכריש ששחה לכיוונו

שוטר בפלורידה הציל ילד עם בוגי מכריש ששחה לכיוונו

מאת יואב נקש יולי 21, 2020

הכריש היה אולי במימדיו של הילד אבל הסכנה לשלומו היתה עדיין גדולה גם מבלי לדעת את כוונתו האמיתית. שוטר שהיה בחופשה ורחץ בחוף קוקו ביץ' בפלורידה הבחין בכריש ששוחה במים הרדודים כשבאותה עת ילד חמוד השתעשע לו על הבוגי. השוטר קרא לעברו וגרר אותו עם הבוגי ממש ברגע שנראה כי הכריש נע לעברו. לא ידוע מה היה סוג הכריש או כוונתו אבל השוטר זכה לתשבוחות על עירנותו ותגובתו המהירה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים