ווידאו
ווידאואמנות ← פוקוס על הצלם: ברנט בילמן מתעד את רגש דרך תמונה

פוקוס על הצלם: ברנט בילמן מתעד את רגש דרך תמונה

מאת יואב נקש פבואר 09, 2017

צלם טוב חייב להיות קשוב לסביבתו, בעל חושים חדים, יצר אומנותי ולא פחות מכך אהבה לתחום עיסוקו והפקת הנאה מרבית ממנו. מספיקה דרכו הפיוטית של ברנט בילמן (Brent Bielmann) בסרטון הקצר אודותיו בכדי להסביר את המוטיבציה שמניעה את מראות העדשה של חייו.

בעבור בילמן מדובר בתיעוד רגשי ועמוק עם הרבה רבדים ולאו דווקא בתיעוד וויזאולי ודו מימדי שטחי - "הצילום העמיק את אהבתי לפאר היצירה ופקח את עיניי להבנת העולם" - אז תפקחו עיניים ליצירותיו של צלם בעל עומק שדה רגשי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים