ווידאו
ווידאוגלישה ← פוקוס על הסטייל: רוב מצ'אדו בסרט של סטיל מלפני 25 שנה

פוקוס על הסטייל: רוב מצ'אדו בסרט של סטיל מלפני 25 שנה

מאת יואב נקש מרץ 01, 2019

אי אז ב-1994 רוב מצ'אדו היה בן 21, גולש בסבב המקצועני שמתחרה ראש בראש עם חברו הטוב קלי סלייטר. שנים לפני שהחל לחבק עצים ולגלף פרי סטייל של סגנון על הגלים, מצ'אדו היה גולש רדיקלי. כבר אז ראו ניצנים של קארמה אבל הביצועים היו אוויריים, האופדליפים היו חדים, והפלואו היה יותר אגרסיב. בסצנה מהעבר מהסרט "פוקוס" של טיילור סטיל, רוב מצ'אדו הוא אותו מצ'אדו, רק צעיר ב-25 שנים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים