ווידאו
ווידאוגלישה ← איתו על הגל: לראשונה, גולשים עם קלי סלייטר במציאות מדומה

איתו על הגל: לראשונה, גולשים עם קלי סלייטר במציאות מדומה

מאת יואב נקש יולי 08, 2017

הזכות לגלוש עם קלי סלייטר במציאות מתאפשרת למעטים ברי מזל בלבד אבל האפשרות לגלוש איתו במציאות מדומה (VR) על אותו הגל ומנקודת מבט אישית, היא הזדמנות שניתנת כעת לכל אחד. צילום ה-360 הראשון של סלייטר מאפשר לכם לא רק לראותו גולש מרחוק אלא ממש להתמקד בתנועת רגליו, בעמידתו על הגלשן, בקו שהוא מיישר בריצה על הגל, בשינוי הפוזיציה לקראת הביצוע, בדרכו אל הצינור ובכלל ללמוד מקרוב איך לגלוש כמו האלוף בכבודו ובעצמו.

בסדרת סרטיו של טיילור סטיל (Poximity), הוא משלב לקט נבחר של פוטג'ים במציאות מדומה של גולשים ידועים. ביניהם ניתן למצוא את ראסטה, סטפני גילמור, קרייג אנדרסון ורוב מצ'אדו. בהחלט נקודת מבט שונה ומיוחדת של הרגעים הפרטיים השייכים לגולשים הנערצים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים