ווידאו
ווידאוקייט סרף ← צפו בפעם הראשונה שמישהו גלש עם קייט בנאזארה ענק

צפו בפעם הראשונה שמישהו גלש עם קייט בנאזארה ענק

מאת יואב נקש אפריל 27, 2016

אמנם לכל דבר בחיים יש פעם ראשונה אבל האמת שבנאזארה כל דבר שנעשה זה כמו הפעם הראשונה - כל גל הוא כיבוש של שיא נוסף. הגל המפלצתי בפלאיה דו נורטה פורטוגל הוא יעד חדש יחסית לגלישה שבפרק זמן קצר כבר הספיק לעשות כותרות עם שיאי עולם ושיאני גלים. אחרי שגולשי הגלים כבר הטביעו חותמם , בראד דומקה גלש עם סקימבורד וסאנטוס ניגן בכינור מגיע תורו של גולש עם עפיפון.

בקליפ הבא שצולם ב- 07 באפריל 2016, נונו "סטרו" פיגירדו (Nuno "Stru" Figueiredo) גולש עם קייטסרף בפעם הראשונה אי פעם על הגל הענק של נאזארה. לא משימה פשוטה כשהעפיפון מרחף בגובה של שבירת הגל.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים