ווידאו
ווידאוגלישה ← ארבעה אלופים על גל אליפות: לקט פרפקט 10 בקרמאס באלי

ארבעה אלופים על גל אליפות: לקט פרפקט 10 בקרמאס באלי

מאת יואב נקש אפריל 19, 2020

בגלישה לא תמיד צריך מספר שיוכיח עד כמה טובה היתה הרגשתך, אבל אם ישנה דרך להפוך את זה לדבר מוחשי אז צריך שכל השופטים בחוף ישלפו את המספר העגול. הגל הימני של קראמס בבאלי הוא מושלם בפני עצמו וכשאותו פוגשים הגולשים הטובים בעולם הוא הופך כל ספרה לעשירייה. לפניכם לקט של שישה גלים עם ארבעה גולשים: ג'ון ג'ון פלורנס, ג'ואל פרקינסון, איטלו פריירה וסטפני גילמור סוגרים סקאלה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים