ווידאו
ווידאוטבע וחי ← אינסטינקט בסיסי: צוללן חופשי כמעט קיבל נגיסה ברגלו מכריש

אינסטינקט בסיסי: צוללן חופשי כמעט קיבל נגיסה ברגלו מכריש

מאת יואב נקש ספטמבר 29, 2015

יש הרבה מקרים של "כמעט" ויש את זה. צוללן חופשי שצלל בקרבה לחופי ברמודה כמעט ואיבד את רגלו בגלל כריש נמרי סקרן שכנראה גם היה רעב. המפגש הקרוב הזה ארע בזמן צילום סדרת הטלוויזיה "Ocean Vet" שבו ד"ר ניל בורני (Neil Burnie) יוצא לשלל הרפתקאות ווטרינרים בכל רחבי העולם עם מגווון גדול של חיות. במהלך הצילום, עווזרו של הדוקטור ווילי באונס (Willy Bounce) שכח כי הוא שוחה עם טורף שלו אינסטינקטים טבעיים, והאינסטינקט הזריז של ווילי הציל את רגלו מנגיסה וודאית.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים