ווידאו
ווידאוגלישה ← על הצד המבודח: בגיל 57 טום קארן יודע להינות מהחיים עם האיזראלי צ'יקס

על הצד המבודח: בגיל 57 טום קארן יודע להינות מהחיים עם האיזראלי צ'יקס

מאת יואב נקש ינואר 30, 2021

כולם מכירים את הצד הנחבא לכלים של טום קארן. לא הצד הביישן אלא יותר הסגפן. בניגוד ליכולת המופלאה שלו "על רטוב", לקארן בדרך כלל צד מאוד "יבש" באישיות. הוא רציני, מתבודד ולעיתים נדמה שהוא מסוגר בתוך עולם שאנחנו רק מפריעים לו כמו רעשי רקע של רדיו ישן. אבל מסתבר שלקארן יש גם צד קליל ומבודח ובסרט הנפלא של ריפ קארל הוא בדמותו החופשיה במקסיקו, חברותי וסרקסטי כאחד. לצד צילומי גלישה שלו על גלי ימין מטריפים יש גם כמה קטעים עם איזראלי גירלס... רגע, מה?

"הבחורות הישראליות"? למען האמת זה הפתיע וגם קצת בלבל אותי. בקרדיטים הופיע הכיתוב "Israeli Chicks" וחשבתי שהיו כמה בנות מישראל שהשתתפו בהפקה או בהכנת ארוחת הבוקר כשטיגנו "ביצה". מהר מאוד הבנתי שמדובר בקרדיטים למוסיקה של להקה ששמה "Israeli Chicks" ושם אחד השירים הוא "Egg Song". כנראה שמישהו, או שלושת חברי הלהקה האוסטרלית, גילו את הבנות המדהימות של ארצנו הקטנה ווכינו את להקת הפאנק-רוק שלהם על שמן. כבוד. ואחלה מוזיקה למי שאוהב את הז'אנר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים