ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← צרפתי בספיד: מאדה את השלג במהירות שיא על סנובורד

צרפתי בספיד: מאדה את השלג במהירות שיא על סנובורד

מאת יואב נקש אפריל 05, 2015

שוב בחור בחליפה אדומה, שוב צרפתי ששובר שיא עולם על מדרון תלול ומושלג. לאחר שאריק בארון (Erick Barone) טס על גבי המדרון עם אופני ההרים במהירות שיא של 233 קמ"ש, כעת מגיע אדמונד פלוציק ( Edmond Plawczyk) וחולף לפנינו בטיל עם הסנובורד. מאז שנת 1999 לא קם האדם שהצליח לשבור את שיא הגלישה המהירה בסנובורד - כל זאת עד שהגיע אדמונד עם חליפה אדומה עשויה ויניל חלקלק וחבוש בקסדה של skywalker מ"מסע בין כוכבים". הצרפתי טס על גבי המדרון עם הסנובורד במהירות של 203 קמ"ש (126 מייל בשעה) ושבר שיא של 16 שנה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים