ווידאו

גל גאות צפוף: גולשים בפארטי ווייב צרפתי

מאת יואב נקש פבואר 22, 2015

זו אולי אחת מהפעמים הנדירות שאנו עדים לליין אפ ממש צפוף שבו כולם גולשים ואף אחד לא מבריז לשני... הכיצד? תופעת טבע זו שמתרחשת בנהר הדורדון (Saint Pardon sur la Dordogne) שבצרפת, היא למעשה גל גאות (Tidal Bore) הזורם בכיוון הנגדי לים ובמעלה הנהר. קרוב ל-70 גולשים עם סאפים, קייאקים, גלשנים קצרים ולונגבורדים גלשו בשורה אחת על אותו הגל במה שנחשב לסשן הצפוף ביותר שתועד על גל גאות. היה פורמידבלה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים