ווידאו
ווידאוקצרים ← אחד החזקים: גולש סקי צרפתי מקבל עצבים ומרסק רחפן

אחד החזקים: גולש סקי צרפתי מקבל עצבים ומרסק רחפן

מאת יואב נקש מרץ 10, 2020

אם גם אתם נתקלתם ברחפנים בחייכם אתם יודעים עד כמה הם יכולים לעצבן. הם מרחפים בזמזום מעל ראשיכם, מפתיעים מהצדדים ומאחוריהם יש כמובן צלם שמנווט אותם כך. בתיעוד הבא נראה גולש סקי צרפתי שרחפן שכזה כמעט ומתנגש בו בזמן שיוט במדרון על שלג צח. הגולש עצר ליד שני מפעילי הרחפן ששאל אותם לפשר מעשיהם. כשהתגובה היתה אדישה ומתחמקת הוא קיבל אטרף וניפץ להם את הרחפן עם המקל! כשלסטיאוציה נלוות קללות שמתובלות במבטא צרפתי, התיעוד הבא פשוט קורע מצחוק.

והנה עוד תיעוד למקרה מנקודת מבט אחרת...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים