ווידאו
ווידאוגלישה ← צינורות ענק בצרפת: בנג'מין סנצ'יז קודח בבאגט העבה של הוסגור

צינורות ענק בצרפת: בנג'מין סנצ'יז קודח בבאגט העבה של הוסגור

מאת יואב נקש יולי 07, 2015

הגלים של חורף 2014/15 הפציצו את דרומה של צרפת. כשהסוול הענק נכנס בכל הכוח, הביץ' ברייק בהוסגור (Hossegor) הזדעדע עם מסה אדירה של מים שנשברה במעוגל. זה ידוע לכל שכאשר הגלים מגיעים בכל עוצמתם, רק המנוסים ביותר יכולים להתמודד עם התנאים הגבוהים ולהשתחל בתוך צינורות החול הגדולים. בנג'מין סנצ'יז (Benjamin Sanchis) הוא אחד מקומץ גולשים נועז וכישרוני במיוחד שרואה בתנאים שכאלו הזדמנות לקבוע עליהם בעלות. בקליפ הקצר הבא מבית היוצר של Epic TV, סאנצ'ו 2.0 מתועד מהחוף ומהאוויר כשהוא נותן בראש וקודח באגטים עבים של צינורות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים