ווידאו
ווידאוגלישה ← חבר של הטבע: האירי בן ה-9 הוא ילד פרא שכל הורה היה רוצה

חבר של הטבע: האירי בן ה-9 הוא ילד פרא שכל הורה היה רוצה

מאת יואב נקש יולי 26, 2019

ג'ושוע קרבוס הוא ילד בן 9 מהעיירה הקטנה לאניץ' שמבערב אירלנד. ילד הפרא שאוהב לגלוש, לרכוב על סקייטבורד וצלילה חופשית הוא בעצם ילד טבע שאוהב לשחק בעיקר עם חברו הדולפין. הוא גדל במשפחה שאוהבת את הים ואביו הוא צלם טבע מוערך שאחת מיצירותיו ההו הסרטון המדהים שערך עבור בנו. ג'וש נלווה למסעות הצילום אביו ובזכות כך הספיק לצלול עם כרישים בגיל 5 ולוויתנים גדולי סנפיר בגיל 6 ובין לבין הוא כמובן גולש!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים