ווידאו

פחד של פוטג': כריש עוקב אחר שחיינית בפלורידה

מאת יואב נקש יוני 01, 2019

בצפיה בקטע הוידיאו הבא עולות תחושות של פחד ואימה.שחיינית בפנמה סיטי שבפלורידה אינה מודעת לסכנה שאורבת לה ועוקבת אחריה. בתיעוד שנעשה ממרפסת בניין מגורים נראית צללית שחורה של כריש שוחה בחשאי מאחוריה ולצידה של האישה, ובמשך 2 דקות שנראות כנצח הכריש נמצא במרחק תקיפה ממנה.

אנשים ששהו בחוף הבחינו בכריש והחלו לצעוק לעברה, רק אז השחיינית פנתה לשחות מהר אל החוף. לא ברור אם הכריש גם שמע את הצעקות (או שסביר להניח שלא רצה לשחות למים רדודים) כי באופן סימולטני גם הוא בחר לפנות בחזרה לכיוון הפוך ממנה, למים העמוקים.

הנה עוד מקרה מפחיד של כריש אחרי שחיינית שצולם בחוף בונדי בסדיני אוסטרליה. סוף טוב הכל טוב אבל איזה פחד!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים