מ-א' עד ים: איך לשייף גלשן חדש?

מאת יואב נקש דצמבר 08, 2016

אנחנו מקבלים אותו בתור מוצר מוגמר, פותחים את הכיס ומשלמים עליו סכום נכבד. לפעמים מחירו של הגלשן נראה לנו יקר מידי אך לעיתים יש לזה גם הצדקה. בווידיאו שלעיל אנו חוזים בכל תהליך בניית הגלשן, מא' ועד ת' - מגוש של קצף  ועד אשר הוא הופך ליצירה שאיתה רוכבים על הגל. אם טרם בחייכם נכנסתם ל"משרדו" של השייפר וראיתם את שלבי העבודה, אז כעת יש לכם הזדמנות פז להיות שם יחד איתו וללמוד הרבה מבלי להתלכלך כלל.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים