סרט הגלישה Alien Invader מגדיר מחדש את המד'ב

מאת יואב נקש יולי 18, 2015

בצורה יצירתית ובהסוואה מעולה נוחת אלינו יצור (בלתי) מזוהה שיודע גם לגלוש מעולה. בזמן שהוא לוקח את ה"חללית"שלו לסיבוב על גלי העולם הכחול, לואיס אייר (Luis Eyre) מציג לפנינו את היחסים ההרסניים של בני האדם והשימוש המופרז בטכנולוגיה שעושים כלל תושבי הכדור על פני האדמה.

בזמנים שבהם האנושות כלכך מרותקת למסכים הקטנים (מחשבים, טאבלטים, סמארטפונים וכו') חברת Sanuk מנחיתה את הטימניק שלה מהחלל בכדי שיעביר לנו מסר חשוב. בסרטה היא שמה אותו על הגלים בכדי שישלוף חרבות ומניחה לפניו תסריט (מבריק) שאותו הוא מקריא לפני המצלמות של ג'יימס סקריט (James Skerritt) - הותוצאה: יצירת מופת של סרט גלישה עם מסע בדיוני בעל הומור שחור בין שורות סטטוסים של חברתיות ... מד'ב מהעולם הזה והבא אחריו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים