ווידאו
ווידאוגלישה ← מברזיל למאבריקס: אלכס מרטין הגשים את החלום האמריקאי

מברזיל למאבריקס: אלכס מרטין הגשים את החלום האמריקאי

מאת יואב נקש מרץ 09, 2015

הוא רדף אחרי החלום האמריקאי והיום הוא כבר חי אותו בגאון. אלכס מרטינס (Alex Martins) עשה את כל הדרך בשנת 1993 מרסיפה (Recife) ברזיל ועד למאבריקס שבצפון קליפורניה לגלוש על הרים. הוא הגיע חסר כל, עבד כשליח של פיצה ותיקן גלשנים בזמנו הפנוי - כיום חי עם אישתו ושני ילדיו את ה"אמריקן דרים" בסאן פרנסיסקו.

סיפורו של הנער העני מברזיל שרדף אחר חלומו והצליח להגשימו עושה לנו חם בלב. אלכס מרטין חי את חייו באומץ לב בדיוק כמו שהוא גולש את פסגות הגלים הענקיים של מאבריקס. גם אם הוא נפצע הוא קם וממשיך הלאה. צנוע בהליכותיו, איש משפחה מסור וגולש עז רוח - החומר שמנו עשויים אגדות עולם. זהו סיפורו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים