ווידאו
ווידאוגלישה ← למה לוסיה מרטיניו? כי הגלישה רצתה בה... ולא להפך.

למה לוסיה מרטיניו? כי הגלישה רצתה בה... ולא להפך.

מאת יואב נקש פבואר 23, 2016

זה אף פעם לא מאוחר מידי להכיר פרצופים חדשים ובמיוחד גולשת שדרך עיניה הכחולות משתקף יופיו של הים. לוסיה מרטיניו (Lucia Martino) מספרד היא הרכש החדש של חברת הביגוד Deeply Europe אשר פונה לקהל הגולשים ולכלל חובבי הטבע שרוחם ספורטיבית. לוסיה, אלופת ספרד שמתחרה כיום בסבב ה-QS של הנשים, מטפסת בדירוג עם סגנון נחוש. היא ניחנת בסטייל חינני במים, תמיד הולכת בעקבות רחשי לבה ונאמנה לשאיפותיה בחיים. בעולם הזה, הגלישה בחרה בה.... לא להפך.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים