ווידאו

משלג אל גלים: מסע גלישה נועז לקמצ'טקה הקפואה

מאת יואב נקש פבואר 14, 2018

גלישה היא הרבה מעבר לרכיבה על גלים, היא מקור לחיפוש אישי וגילוי עצמי. גלישה היא דרך לבחון את גבולות הנפש ויכולותיך הפיזיות, גלישה זה מושג מופשט שמקבל משמעות ברורה רק כשמבחינים באופק שניבט שמעבר לגל הנשבר.

קבוצה קטנה של חברים יצאה מהקומפורט זון למסע גלישה אחר בצפון הרחוק של רוסיה. הדרך קשה, קפואה ומושלגת אבל כשהם הגיעו לחופי קמצ'טקה הם זכו לסוול מפנק. "זה לא היעד, כמו הדרך שאתה עושה בכדי להגיע אל יעדך".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים