ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← צוחקים איתכם: ככה זה כשגולשי גלים עושים סנובורד :)

צוחקים איתכם: ככה זה כשגולשי גלים עושים סנובורד :)

מאת יואב נקש דצמבר 03, 2016

צוחקים אתכם או מסתלבטים עליכם? מה שבטוח זה ששני הליצנים עם חליפות הגלישה גולשים מעולה על השלג הצח. הקו הדק שמפריד בין סנובורד לגלישה הופך לקשר גורדי מעניין עם מוטיבים של טיפות סרפינג על פתיתי שלג רכים. דרופים, תפיסת פינה, ריף רדוד, מקרה טביעה, שעווה על הגלשן, סלנג של dudes, אייריאלים גבוהים, אופדליפ חרבות ואפילו "דג" - כנראה כריש! קבלו את הווידיאו ברוח טובה ובביקור הבא שלכם בחרמון קחו אתכם חליפת גלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים