ווידאו
ווידאוגלישה ← גארת מקנאמרה ספג ווייפאאוט אלים במאבריקס והובהל לבית החולים

גארת מקנאמרה ספג ווייפאאוט אלים במאבריקס והובהל לבית החולים

מאת חופית לוגסי ינואר 09, 2016

אין אף אדם וגולש שחסין בפני עוצמתו של הים והגלים הגבוהים. גארת מקנאמרה, הגולש שטיפס על גג גלי העולם, ספג ווייפאאוט עצבני ביותר במאבריקס והובהל לבית החולים עם פריקה בכתפו (בדיוק כפי שקרה למארק מת'יוס לפני כחודש ב-Jaws). מצבו של הגולש בן ה-48 יציב והוא מקווה לשוב לאיתנו עד תחרות המוזמנים Titans of Mavericks שנמצאת בתקופת המתנה מתחילת ינואר ועד סוף מרץ.

הגולש העשוי ללא חת ששמו נרדף לגלי הענק של נאזארה בפורטוגל, ספג ביום חמישי האחרון ווייפאאוט אלים ביותר במאבריקס. G-Mac חתר על גל אדיר מימדים והצליח לתפוס אותו ממש ברגעים האחרונים לפני שהליפ התקפל. הדרופ שלו היה בזווית חדה של-90 מעלות ומקנאמרה לא הצליח לשמור על יציבות ונפל מהגלשן, החליק על פני הגל וניתז במורדותיו כמו היה אבן על אגם. בסופו של מקרה, מקנאמרה נמשה מהמים והובהל לבית החולים עם פריקה בכתפו. כאמור מצבו טוב ובתקווה שיחלים במהרה.

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
חופית לוגסי

כתבת טור ודיעה. פעילה סביבתית, גולשת סאפ וכותבת כבר שנים באהבה גדולה, יש לי טורים קבועים בכל סוגי המדיה אבל הכי אוהבת בעולם לכתוב על השילוש הקדוש: ים, מוזיקה וקלי סלייטר :) מוטו לחיים: הכי בוב מארלי שישי: ONE LOVE!

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים