ווידאו
ווידאוגלישה ← צפו: גבריאל מדינה כמעט מתנגש בסירה במהלך 'החיפוש'

צפו: גבריאל מדינה כמעט מתנגש בסירה במהלך 'החיפוש'

מאת דודי לוי נובמבר 26, 2015

לגלוש זה גם ככה עסק מסוכן... כרישים, שוניות, גלים, זרמים, ברקים, אופנועי ים, גלשנים, גולשים ועוד ים של סכנות שאורבות מעל ומתחת לפני הים. לא חסרים דברים שיכולים להקפיץ את הגולש מ"צינור של החיים" אל עבר העולם הבא של הגולשים. ולדוגמא הטריילר הבא מ-The Search של חברת Rip Curl שכמעט היה Destroy לגבריאל מדינה. קצת לפני הקרנת סדרת הרפתקאות "החיפוש", חברת ריפ קארל משחררת את "הפספוס" הבא שבו אלוף העולם הברזילאי כמעט הפך לעוגן בתוך סירה.

מסתבר שזהו לא הפספסוס היחיד של מאחורי הקלעים. בסדרת האקשן של Rip Curl נראה את מיק פאנינג גולש על קלאודברייק ב-Code Red, טיילר רייט באייר דרופ קטלני, אוון רייט לוחץ על כפתור ה-Eject, מייסון הו על רדוד בטהיטי וכמובן גבריאל מדינה בטהיטי,יוצא מהצינור וברגע האחרון מוותר על הדרך הקצרה החוצה ועושה קאט-בק בגלל סירה שעמדה בדרכו. סדרת ה"Search" תתחיל ב-03 בדצמבר וכפי הנראה יהיה שם לא מעט אקשן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
דודי לוי

בן 31 עם אהבה ענקית לים ולגלישת הגלים. הים והגלישה זה המטען האנרגטי שלי ואני מאמין שלהיות מחובר רגשית למשהו שיש לך תשוקה ואהבה כלכך גדולה אליו, זה משהו מיוחד.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים