ווידאו

ג'נרל אלקטריק: הנה עוד גלשן שנע על זרמי חשמל

מאת יואב נקש מרץ 05, 2018

העולם הופך חשמלי - שזה דבר טוב וידידותי ובמיוחד אם את החשמל מפיקים ממקורות טבעיים. אבל, וכן יש תמיד אבל, לא תמיד השימוש שאנחנו עושים בחשמל הוא משהו שהיינו רוצים שיהפוך לנחלת הכלל ולדוגמא ראו את "מכת המדינה" של האופניים החשמליים.

דבר שמוביל אותנו לשאלה: מה יקרה אם בעתיד הממש לא רחוק גם הגלשנים יהיו ממונעים על זרם החשמל ולא על זרמי הים? הנה דוגמא לפיתוח אחרון שהוצג לראווה ברחובות בילבאו - נקודה חיובית אחת היא שזה דווקא יהיה נחמד אם יהיו גם שבילי גלישה לצד אופניים בערים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים