ווידאו
ווידאוטבע וחי ← בראשית ברא: סרטון מרהיב מהוואי ששם את החיים בפרופורציה הנכונה

בראשית ברא: סרטון מרהיב מהוואי ששם את החיים בפרופורציה הנכונה

מאת יואב נקש אפריל 13, 2017

אנחנו טרודים בחיי היום-יום. רצים מפה, הולכים לשם, חופנים את הראשים שלנו בתוך מסכים קטנים וגם כשאנו יוצאים מהדיבוק הטכנולוגי אנחנו עדיין לא מתנתקים. העולם שלנו הרבה יותר גדול מ-5 אינץ' של ואם כבר להביט במסך אז לפחות כשאנו שצופים בקליפ מרהיב שמתעד את הווצרות האיים הוולקנים של הוואי.

התפרצויות געשוית, תצפיות על כוכבים, מפלים קסומים וגן עדן של נופים. קחו לכם כמה רגעים של מדיטציה, התחברו בחזרה אל הטבע והרגישו מהי ועוצמה! רוצים לראות עוד? בסרטון הבא מאחורי הקלעים, תוכלו לסובב את זווית הצפייה ב-360 מעלות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים