ווידאו
ווידאוגלישה ← ענקים מגרמניה: מרצדס-בנץ וסבסטיאן סטודנר בפרסומת דרמטית מנזארה

ענקים מגרמניה: מרצדס-בנץ וסבסטיאן סטודנר בפרסומת דרמטית מנזארה

מאת יואב נקש אפריל 28, 2017

זה מספר שנים שמרצדס-בנץ נותנת גז על גלי הענק של נזארה בפורטוגל. חברת רכבי היוקרה הגרמנית היא נותנת החסות הרשמית של גארת מקנאמרה שגם ייצרה עבורו ולאנדרו קוטון סטוק של גלשנים בפיתוח חדשני. המקור לחיבה היתרה של "מרק" לענף הגלישה לא ממש ברור מאליו אבל נדמה שהיא מוצאת בגלים הגבוהים, באומץ הגולשים ובצבירת המהירות במורדות ההרים הכחולים, דבר או שנים שהחברה המוטורית יכולה להזדהות איתו.

כעת הגרמנים חוזרים עם פרסומת דרמטית שבה מככב הגולש הגרמני סבסטיאן סטודנר. הפרסומת שאותה צילמו במשך כשנה מתעדת את ההכנוה המנטאלית והפיזית שלו לקראת סשן הגלישה הענק. הפואנטה? אנחנו מייצרים כלי רכב שמיועדים לאנשים שמחפשים מפלט, ריגוש ונוחות בחיים מרובי אתגרים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים