ווידאו
ווידאוגלישה ← יש גם לשמאל: גרי לופז גולש על גל הלפט הראשון בבריכה של סלייטר

יש גם לשמאל: גרי לופז גולש על גל הלפט הראשון בבריכה של סלייטר

מאת יואב נקש ספטמבר 01, 2017

פעם אחר פעם ראינו את הגל של KSWC נשבר בשלמות לימין וכבר כמעט שכחנו שיש עוד צד לגלישה. הגל מעשה ידי אדם (להלן קלי סלייטר) הוא פס ייצור של פרפקשן שלא מהעולם הזה ומעטים הם הגולשים שקיבלו את הזכות להינות מפירותיה של הטכנולוגיה העתידנית. אבל כאמור זכות ראשונים בגלישה יש רק לשנים, הראשון היה של סלייטר והשני שמור לגרי לופז. (זאת על אף שחדי העין מכם יבחינו בקליפ גם בטום קארול חותר לצידו של לופז...)

את כרטיס הזהב לגל השמאל הראשון העניק סלייטר לגולש שלדעתו תרם רבות לגלישה ואף היה למושא הערצתו של האלוף בכל חייו. בחירתו של סלייטר בגרי לופז היא מושלמת כמו הגלים שאותם הוא מפיק במתקן הנסיוני בלמור שקליפורניה. "בחרתי להעניק לגרי לופז את הגלישה על גל השמאל הראשון בכדי להביע את הערכתי ולהודות לו על מחוייבתו ותרומתו לענף הגלישה"

תגובתו הנלהבת של לופז הייתה ניכרת על פניו בעת שגלש על גל הבריכה המושלם. חיוכו הסגיר את תחושתו וכאשר יצא מן המים הביע את זה במילים ספורות: "קלי יצר גל מושלם למופת והאפשרות להפיק את הגל הזה פעם אחר פעם זה זה דבר שהולך לשנות את פני הגלישה - זה העתיד!"

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים