ווידאו
ווידאוגלישה ← גרי לופז גולש באולוואטו בשנת 1975 זו קלאסיקה יפה

גרי לופז גולש באולוואטו בשנת 1975 זו קלאסיקה יפה

מאת יואב נקש אוגוסט 15, 2018

פוטנציאל הגלישה באינדונזיה לא התגלה עד אמצע שנות ה-70' של המאה הקודמת, זאת עד שבשנת 1975, הגיע לבאלי גרי לופז ואחריו כמה צלמים. מאז הכל היסטוריה. אולוואטו הפך ליעד נחשק שממשיך לפמפם שלמות עד היום. "גילינו את חנות הסוכריות הכי גדולה לגלישה שיכולה להיות" העיד גרי לופז. "היינו ממש מופתעים לא רק בגלל איכות הגלים ותדירותם אלא גם בגלל שלא היו שם גולשים".

באותו הזמן גרי לופז כבר גלש באולוואטו ואחריו הגיע רורי ראסל בחברת צלם. השמועות לגבי זה שגרי גילה את אולוואטו מעוררות ויכוח. יש שאומרים שגולשים אוסטרלים גילו את אולוס כבר בתחילת שנות ה-70' ושמרו על מיקומו בסוד ורק לאחר שגרי לופז גלש שם, המקום הפך למוקד עליה לרגל עולמי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים