ווידאו
ווידאועל גלגלים ← תתכוננו לשוס הבא בעולם הסקייטבורד: לגלוש על גל יבש!

תתכוננו לשוס הבא בעולם הסקייטבורד: לגלוש על גל יבש!

מאת יואב נקש אוקטובר 13, 2018

לא עוד רמפות סטטיות עם עיקולים קבועים, לא עוד משטחים ישרים או מסלולים שלא זזים. תכירו את ההמצאה המדליקה הבאה שעושה גלים במקום האחרון שחשבתם שיכול להיות גליש. תכירו את ה- "Dry Wave" (גל יבש) שמיועד לסקייטבורד.

המקור של סקייטבורדינג הגיע מהגלישה. אי אז בשנות ה-50' של המאה שעברה, הגולשים עברו לרכוב על קרש עם גלגלים בכל זמן שלא היו גלים. הספורט החדש תפס כמו אש בשדה קוצים והסקייטבורדינג הפך לתחביב מקצועי. ברבות השנים לסקייטבורדינג היתה השפעה אדירה גם על הגלישה והמקור לאיריאלים מסוגננים על הגלים הגיעו מהביצועים שהפגינו רוכבי הסקייטבורד על הרמפות.

כעת מגיעה תורה של הגלישה להשפיע פעם נוספת על הספורט היבשתי עם המצאה של משטח מיוחד שעושה גלים. במקטעי מסלול ישרים, המשטח המחוכם מתרומם ומתעגל לכדי גל. הרוכב על הסקייטבורד נעזר באותו גל להמשיך את נסיעתו עד למקטע הרמפות הבא. את drywave מפתחת חברת יזמות פרטית בברזיל שכרגע מגייסת כספים לשיווקו והטמעתו של המשטח בפארקים של סקייטבורדים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים